lumidesign.pl
O nas

Podstawą firmy Lumi Design stanowi zespól doświadczonych architektów oraz młodzi projektanci dekoratorzy wnętrz. Praca jest dla nas prawdziwą przyjemnością a do każdego nowego projektu podchodzimy z zaangażowaniem i należytą uwagą.

Projektując tworzymy przestrzeń, w której forma i funkcja współgrają ze sobą i stanowią wygodną, elegancką oraz nowoczesną całość. Umiejętne wykorzystanie takich elementów jak materiał, faktura, kolor czy światło pozwala podkreślić ciekawe i wartościowe fragmenty przestrzeni oraz uzyskać wyjątkowe niepowtarzalne efekty. Tworzymy z pasją i zamiłowaniem, przykładając dużą uwagę do detali.

Naszym celem jest kreowanie wygodnych i pięknych przestrzeni, tworzonych zgodnie z zasadami ergonomii oraz obowiązującymi trendami, dostosowanych do indywidualnych potrzeb każdego z naszych klientów.

Od wielu lat dbamy by powierzane nam zadania, zarówno przez klientów indywidualnych jak i duże przedsiębiorstwa komercyjne, realizowane były na najwyższym poziomie, stawiając przede wszystkim na jakość, rzetelność oraz terminowość.

Opracowanie: Biuro Projektowe LUMI DESIGN 2011_ All rights reserved. Prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie bez zgody autora zabronione.

Web development: MkDes

Polityka prywatności